Latvijas Futbola Federācija gatavojioties 2021/2022 gada sezonai ir aktivizējusi darbu, pie Telpu Futbola virslīgas sezonas aprisēm, uzaicinot virslīgā pieteikties arī pirmās līgas komandas, neizstrādājot kritērijus, pēc kādiem tās tiks uzņemtas.
Līdz 2021.gada 2.augustam urpinās pieteikumu iesniegšana dalībai Latvijas Telpu futbola virslīgai, šobrīd pieteikušās komandas
FK RABA, FC PETROW/JELGAVA, TFK RĒZEKNE, TFK Salaspils, FC NIKERS (Kūldīga), SK Kengoroos (Salaspils). Zināms tas, ka Telpu futbola Virslīgā šogad nebūs komandas RSU/BAO Dobele, kā arī zem jautājuma zīmes ir FK Lokomotiv ( Daugavpils) dalība turnīrā. Tāpat interesanta varētu būt komandas FK BEITAR atkalatgriezšanās Telpu futbola virslīgā, kura varētu saasināt konkurenci cīņā par medaļām.

Visu komandu skaits, kas piedalīsies Latvijas Telpu Futbola virslīgā būs zināms pēc 2.augusta, kad visas komandas būs iesniegušas pieteikumus dalībai virslīgā, un samaksājušas pieteikšanās maksu EUR 500,- apmērā. Pēc komandu pieteikumu saņemšanas, tiks izstrādāts arī Telpu futbola jaunais reglaments, kas paredzēs kā norisināsies turnīrs, tāpat arī dalās komandu viedokļi, par turnīra izspēles kārtību, vai atstāt iepriekšējo gadu izspēli ar PLAY OFF spēlēm, vai rīkot tikai regulāro turnīru. Tas viss būs zināms pēc 2.augusta ( 5.augustā ieplānota visu pieteikušos komandu sapulce, kurā tiks arī izlemts jautājums par sacensību formātu, un daudzi citi jautājumi).

Telpu Futbola Virslīgas čempionāta sākums paredzēts 9-10.oktobrī

Izvēlne