Šodien telpu futbola virslīgas fināla trešajā spēlē Jelgavā FK ”Raba” ar 4:2 pārspēja līdzšinējo čempioni ”Petrow/Jelgava” un pirmo reizi kopš 2005./2006. gada triumfēja visā čempionātā. Divi vārti Edersonam, pa vieniem Jevgēņijam Hercbergam un Vladam Rimkum.

Šodien par telpu futbola virslīgas čempioniem tika kronēti ”Raba” futbolisti, kuri arī trešajā finālspēlē prata uzvarēt iepriekšējās sezonas uzvarētājus ”Petrow/Jelgava”. Pirmajās spēlēs ”Raba” pārspēja jelgavniekus ar 5:4, bet otrajā ar 3:2.

Sērijas trešajā un noslēdzošajā mačā ”Raba” pirmo reizi sērijā uzvarēja ar vairāk kā vienu vārtu pārsvaru. Pirmajā puslaikā Edersons un Jevgēņijs Hercbergs ar precīziem sitieniem panāca 2:0 par labu viesiem. Otrā puslaika pirmajā minūtē Edersons izcēlās ar otrajiem vārtiem savas komandas labā, bet 32. minūtē Vlads Rimkus panāca jau graujošu 4:0.

Līdz pamatlaika beigām jelgavnieki atspēlēja divus vārtus, taču uzvarētājs gan spēlē, gan visā sērijā bija zināms – FK ”Raba”, kura tika kronēti par šī gada telpu futbola virslīgas čempioniem. ”Raba” telpu futbola virslīgā triumfēja pirmo reizi kopš 2005./2006. gada sezonas. Pirms gada ”Raba” spēlēja finālā, toreiz piekāpjoties tieši ”Petrow/Jelgava” trijās spēlēs.

Bronzas medaļas izcīnīja ”Jēkabpils Lūši/Ošukalns”, kura sērijā līdz divām uzvarām pārspēja telpu futbola titulētāko komandu ”Nikars”.

Izvēlne