Pēc ar COVID-19 saslimšanas gadījumiem apturētais Latvijas virslīgas čempionāts ir atsācies. Un pirmie laukumā devās FC PETROW – pret RSU/Dobeli, un jau spēles gaitā vairākkārtīgi uzbrūkot vadībā izvirzās FC PETROW, vārtus gūst ARČILS, FC PETROW turpināja dominēt un tas beidzās ar diviem Artūra Jerofejeva vārtu guvumiem, izvirzot FC PETROW vadībā, ceturtos vārtus FC PETROW labā gūst Dmytro Shamli, un tad pēc rupjas spēles tiesnešu kļūdas, tiek piešķirts 6.metru soda sitiens ko realizē Artūrs Mhitarjans, un rezultāts kļūst 4:1. FC PETROW turpina uzbrukt un Maksims Seņs panāk 5:1 un sestos vārtus FC PETROW labā gūst komandas kapteinis Aleksandrs Hudaiberdijevs, lai arī turpinājumā FC PETROW turpināja uzbrukt puslaiks beidzās ar rezultātu 6:1. Otrais puslaiks iesākās ar Aleksandra Hudaiberdijeva skaistiem vārtiem, un spēles turpinājumā ARČILS un Hudaiberdijevs panāk rezultātu 9:1 FC PETROW labā, tad spēles 29 minūtē pēc RSU uzbrukuma, Kaspars Nerets atsit bumbu uz Pāvela Zagrebina kājas kura ieripo vārtos un rezultāta starpība tika samazināta līdz 9:2, bet spēles turpinājumā Matjušenko un Šamli panāk rezultātu 11:2, kad līdz spēles beigām bija atlikušas 2:20, likās ka spēle jau beigusies un tad 7 ātrumu ieslēdz FC PETROW, un pateicoties diviem Seņa, vieniem Jerofejeva un Šamli vārtu guvumiem, spēles rezultāts tika fiksēts 15:2. FC PETROW četri spēlētāji guva HAT TRICK , Seņs, Šamli, Jerofejevs un Hudaiberdijevs.
Otrā dienas spēlē FK RABA diezgan vieg;i izrēķinājās ar Jēkabpils Lūšiem. FK RABA visu spēli piederēja teritoriālais pārsvars un pateicoties Rožkovska un brāļu Kuļešovu diviem gūtajiem vārtiem un Anžeja Mickeviča vieniem vārtiem spēles beigu rezultāts bija 7:1.
Trešā kārtas spēle notika svētdien starp Nikars un TFK Salaspils komandām, jau spēles sākumā pateicoties Renāra Pastara un Sergeja Oleškova sitieniem izvirzījās vadībā ar 2:0, tad TFK Salaspils viens no uzbrukumiem beidzās ar Andreja Kondratjeva vārtu guvumiem un rezultāta starpība tika samazināta līdz 2:1. Puslaika beigās TFK Salapsils neguva divus 10m soda sitienus par 6 un 7 sodu, un pašā puslaika izskaņā arī 6 sodu nopelna TFK Salaspils un FK Nikars nerealizē arī to un puslaiks beidzās ar 2:1 Otrā puslaikā pie veiksmes tika divi Nikars spēlētāji – Oļeškovs un Terens, un spēle noslēdzās ar rezultātu 4:1.

Izvēlne