Piektdien, 2. oktobrī, veiktajās Covid-19 pārbaudēs saslimšana konstatēta telpu futbola virslīgas čempionāta komandā FC “Lokomotiv Daugavpils”, kur fiksēti kopumā astoņi saslimšanas gadījumi. Tā iespaidā Latvijas Futbola federācija (LFF) lēmusi par vairāku spēļu pārcelšanu gan telpu futbola, gan klasiskā futbola sacensībās.

Uz pašlaik nezināmu laiku pārcelta sestdien paredzētā telpu futbola virslīgas čempionāta spēle starp FC “Petrow”/Jelgava un FC “Lokomotiv Daugavpils” komandām, kā arī svētdien paredzētais mačs starp Jēkabpils “Lūši”/”Ošukalns” un TFK “Salaspils” vienībām. Svētdienas mačs Jēkabpilī pārcelts, ņemot vērā to, ka iepriekšējā čempionāta kārtā FC “Lokomotiv Daugavpils” tikās ar TFK “Salaspils” komandu.

Drošības apsvērumu dēļ pārcelta arī sestdien ieplānotā Latvijas 2. līgas čempionāta spēle RTU stadionā starp FK “Salaspils” un “Albatroz” SC/FS “Jelgava” futbolistiem.

Piektdien pārbaudes veiktas arī citos telpu futbola virslīgas klubos, un citi saslimšanas gadījumi nav konstatēti. Tuvākajās dienās pārbaudes tiks atkārtotas, kamēr Jēkabpils un Salaspils komandas pārbaudes veiks operatīvā kārtā.

Atsevišķs saslimšanas gadījums piektdien konstatēts vienam ar telpu futbolu saistītam tiesnesim, un tā iespaidā turpmākajās dienās telpu futbola sabiedrībā tiks veikts liels apjoms atkārtotu Covid-19 pārbaužu.

FC “Lokomotiv Daugavpils” ar savu komandu startē arī Latvijas 1. līgas čempionātā, un šajā vienībā veiktās Covid-19 pārbaudes saslimšanas gadījumus piektdien nav nesušas. Neskatoties uz to, drošības apsvērumu dēļ uz pašlaik nezināmu laiku pārcelta svētdien paredzētā čempionāta spēle, kurā Daugavpils pārstāvjiem Ilūkstē bija paredzēts tikties ar Saldus SS/”Leevon” komandu.

Izvēlne