Šodien telpu futbola virslīgā tika aizvadīta viena spēle, kas starp ”Raba” un ”Nikars” vienībām noslēdzās ar rezultatīvu neizšķirtu – 4:4. ”Nikars” rindās visus četrus vārtus guva Oskars Ikstens, izlīdzinājumu panākot minūti līdz mača beigām. Savukārt Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komiteja lēmusi sodīt Daugavpils ”Lokomotiv” ar tehnisko zaudējumu par neierašanos uz 13. februāra maču pret ”Nikars”.

Šodien Salaspilī savā starpā spēlēja tabulas kaimiņi – ”Nikars” pret ”Raba”. Spēle noslēdzās neizšķirti – 4:4. Cīņa bija notikumiem bagāta. Pirmajā puslaikā labāk iespējas uzbrukumā izmantoja ”Raba” telpu futbolisti, kuri četru minūšu laikā izcēlās trīs reizes, un panāca 3:0.

Otrajā puslaikā ”Nikars” rindās ar hat-trick izcēlās Oskars Ikstens, tādējādi panākot neizšķirtu. Spraigas bija mača beigas. Vispirms 38. minūtē ”Raba” vēlreiz izvirzījās vadībā, kad precīzs bija Artūrs Koļesņikovs, taču mača galvenais varonis bija Oskars Ikstens, kurš minūti vēlāk ar ceturtajiem vārtiem cīņā panāca izlīdzinājumu.

Cita spēle šodien nenotika. ”Lokomotiv Daugavpils” plānotais mačs tika atcelts, kā arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komiteja lēma par tehniskā zaudējuma piespriešanu par neierašanos uz 13. februāra cīņu pret ”Nikaru”. Lai arī klubs bija informējis LFF, ka nevarēs spēlē piedalīties, DK lēmusi sodīt Daugavpils telpu futbolistus ar 0:10 tehnisko zaudējumu.

Atsauce uz Sportacentrs.com

Izvēlne