14. septembrī risinājās Latvijas Telpu futbola asociācijas valdes sēde, kurā visi esošie valdes locekļi apsprieda pēc nedēļas gaidāmā kongresa aktualitātes un LTFA kā organizācijas esošo situāciju.

Mēneša sākumā LTFA saņēma prezidenta amata kandidāta Edija Joksta vēstuli, kur FK “Tukums 2000″/TSS telpu futbola komandas menedžeris atsakās no dalības prezidenta vēlēšanās. Līdz ar to valde pirmdien uzklausīja vienīgā palikušā kandidāta Igora Jaceviča vīziju par organizācijas tālāko darbību.

Ar savu ziņojumu uzstājās arī LTFA izpilddirektors Jānis Nartišs, pēc kura sekoja valdes locekļu savstarpējā diskusija. Pēc ilgstošas apspriedes, ņemot vērā izpilddirektora ziņojumu un šī brīža LTFA administratīvo resursu, LTFA valde nolēma atgriezt deleģētās tiesības organizēt telpu futbola sacensības Latvijas Futbola federācijai, tādējādi laužot esošo sadarbības līgumu starp LFF un LTFA. Par LTFA valdes sēdē pieņemto lēmumu LTFA ir informējusi LFF.

Atgādinām, ka 21.septembrī plkst.12:00 Elektrum Olimpiskajā centrā risināsies LTFA ikgadējais kongress, kur organizācijas biedri vēlēs prezidentu, valdi, kā arī lems par organizācijas turpmāko darbību.

Izvēlne